آک وبدوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶

نصب وردپرس در سی پنل در 10 ثانیه ! | آک وب - آموزش کده وب

                                                          پیام مدیریت : بزودی با تمام قدرت شروع به فعالیت می کنیم ، منتظر باشید ...

نصب وردپرس در سی پنل در ۱۰ ثانیه !

سلام دوستان عزیز ، امروز قصد گذاشتن آموزش نصب وردپرس در سی پنل در ۱۰ ثانیه ! رو بگذارم ، این روشی که قراره به شما بگوییم بسیار آسان بوده و وقت شما را حتی ۱ دقیقه هم نخواهد گرفت همچنین این روش نصب کردن وردپرس با یک سری کد های php میباشد که ما قبلا آن را نوشته ایم و فقط شما کافیست طبق آموزشی که قرار داده این پیش بروید و وردپرس خود را در کمتر از ۱۰ ثانیه نصب کنید.

نصب وردپرس در سی پنل در 10 ثانیه !

نصب وردپرس در سی پنل در ۱۰ ثانیه !

شروع آموزش نصب وردپرس در ۱۰ ثانیه

مرحله اول

در مرحله اول شما باید وارد سی پنل خود بشوید و بعد وارد پوشه ی file manager از قسمت files بشوید و بعد وار پوشه ی publis_html بشوید.

نصب وردپرس نصب وردپرس 1

مرحله دوم

بر روی قسمت upload از بالای صفحه کلیک کنید و یک صفحه دیگر باز میشود. بر روی select file کلیک کنید و فایل index – [akweb.ir].zip کلیک کنید و بعد از آن روی open کلیک کنید تا فایل آپلود شود.

  • فایل index را در آخر مطلب در باکس دانلود میتوانید دانلود کنید.

نصب وردپرس 2

مرحله سوم

خب به صفحه publis_html بروید و بر روی فایل index – [akweb.ir].zip کلیک کنید ، در بالای صفحه سمت راست بر روی extract کلیک کنید ، صفحه ای باز میشود و فقط کافیست بر روی extracr file(s) کلیک کنید تا محتویاط پوشه باز شود.

نصب وردپرس 3

مرحله چهارم

خب تمام شد الان فقط باید آدرس سایت خود را سرچ کنید تا بعد از چند ثانیه این پیغام نمایش داده شود : anjam shod! اگر به مشکلی بر بخوریم این پیغام می آید : copy nashod … همان طور که میبینید فایل های وردپرس در فایلی به نام wp.zip برای شما به نمایش داده میشود.

نصب وردپرس 4

تغییر نسخه وردپرس

اگر می خواهید نسخه وردپرس دیگری آپلود کنید فقط کافیست فایل index.php را باز کنید و آدرس فایل مورد نظر را جایگزین آدرس فعلی کنید.

نصب وردپرس 5

به این پست امتیاز دهید.
رای بدهید.
دانلود باکس
مشاهده با QR کد
نظرات و ارسال نظر