آک وبدوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶

شروع فعالیت رسمی آک وب - آموزش کده وب | آک وب - آموزش کده وب

                                                          پیام مدیریت : بزودی با تمام قدرت شروع به فعالیت می کنیم ، منتظر باشید ...

شروع فعالیت رسمی آک وب – آموزش کده وب

سلام دوستان عزیز ، شروع فعالیت رسمی آک وب – آموزش کده وب به صورت کاملا جدی آغاز شد !! ، امروز به شمسی ( چهارشنبه – ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ) و به میلادی ( Wednesday – 2017 12 July ) میباشد.

مدیریت وبسایت آک وب – آموزش کده وب توسط آقای قاسمی میباشد ، پیام مدیریت ( لطفا در این راه پر فراز و نشیب مارا با نظرات و …. خود همراهی کنید و باعث پیشرفت ما شوید)

شروع فعالیت رسمی آک وب - آموزش کده وب

شروع فعالیت رسمی آک وب – آموزش کده وب

هدف اصلی وبسایت

هدف اصلی وبسایت آک وب – آموزش کده وب ارائه آموزش های حرفه ای بصورت کاملا رایگان میباشد.

مطالب سایت

کیفیت مطالب برای ما خیلی اهمیت دارد و به همین خاطر ما روزانه یک و یا سعی می کنیم دو مطلب بگذاریم ، تمام مطالب گذاشته شده از قبل از چندین منبع به صورت کامل خوانده و هرچی یاد گرفته ایم را در یکجا می نویسیم و میشود گفت ۹۰ درصد مطالب اختصاصی بوده و از جایی کپی نمی کنیم به جز آن ۱۰ درصد دیگر که برای بهتر شدن مطلب استفاده میشود. ( دانش ما کامل نیست )

  • همچنین مطالب سایت با زحمت فراوان جمع آوری شده است و اگر کپی می کنید خواهشن منیع را بنویسید. ( منبع : آک وب – آموزش کده وب )

قالب سایت

قالب سایت آک وب فعلا اختصاصی نبوده و خریداری شده است ، ( رایگان نیست ) اما به شما قول میدهیم تا آخر تابستان امسال یک قالب کاملا حرفه ای و شیک طراحی کنیم و جایگزین قالب فعلی بکنیم. + ریپ زدن قالب پیگرد قانونی دارد !!

هدیه ی ما

ما سعی می کنیم هر ماه یک قالب خارجی را به صورت کامل به فارسی ترجمه کنیم و برای شما بگذاریم و همچنین قالب هایی که اگر وقت کنیم مانند قالب تعرفه تبلیغات ، صفحه آفلاین و … طراحی کنیم و برای شما دوستان عزیز به صورت کاملا رایگان ارائه بدهیم.

هاست دانلود

وبسایت آک وب – آموزش کده وب از همان اول به صورت کاملا حرفه ای شروع کرد و به همین دلیل برای ذخیره فایل های خود از هاست دانلود ۵۰ گیگ استفاده می کند ، آدرس هاست دانلود : dl.akweb.ir

دامنه وبسایت

مخفف دامنه وبسایت هم با کمی دقت معلوم میباشد ، A به معنی آموزش و K به معنی کده و web هم که همان وب میباشد. و دلیل انتخاب پسوند دامنه آی آر به دو دلیل میباشد، ۱ – آی آر پسوند دامین ملی ایران میباشد. ۲ – بقیه پسوند ها توسط افراد خارجی ثبت شده است.

به امید پیشرفت و حرفه ای شدن وبسایت آک وب – آموزش کده وب
به این پست امتیاز دهید.
شروع فعالیت رسمی آک وب – آموزش کده وب
۵ از ۱ رای
نظرات و ارسال نظر

آک وبحسین قاسمی گفته :
چهارشنبه , ۲۱ تیر ۱۳۹۶

سلام
بسیار عالی ، به امید پیشرفت وبسایتتون همچنین امیدوارم آموزش های بسیار خوبی در سایتتون بگذارید.

پاسخ دهيد
آک وبآک وب گفته :
چهارشنبه , ۲۱ تیر ۱۳۹۶

سلام دوست عزیز
مطمئا باشید آموزش های بسیار خوبی در سایت قرار داده میشود. از نظرتون ممنونم

پاسخ دهيد